Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Projekt "2 dyplomy w 2 lata" dla studentów studiów II stopnia (magisterskich).


Aby nie tracić czasu w trakcie studiów magisterskich, masz możliwość uczestniczenia w studiach podyplomowych, dających praktyczne kwalifikacje do wykonywania zawodu.

Zajęcia na proponowanych studiach podyplomowych dopasowane są do planu studiów magisterskich w taki sposób, aby zaoszczędzić Twój czas i oczywiście pieniądze. Płatność za studia podyplomowe to 180 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy.

Dla przykładu: studia podyplomowe Zarządzanie BHP na wolnym rynku kosztują średnio 3600 zł,

natomiast w systemie „2 dyplomowy w 2 lata”: 10 x 180 zł = 1800 zł.

Studenci studiów II stopnia wypełniają ankietę, w której wskazują, jakim kierunkiem studiów podyplomowych są zainteresowani. Jeżeli Państwo zdecydujecie się na dwa kursy studiów to informujemy, że zjazdy studiów nie nakładają się. Rekrutacja na studia podyplomowe realizowana jest podczas rekrutacji na studia II stopnia. Studia rozpoczynają się w październiku na pierwszym semestrze, a dla niezdecydowanych na trzecim semestrze.

Przykład: studenci drugiego semestru studiów magisterskich w roku akademickim 2017/2018 mogli realizować równolegle studia podyplomowe na kierunkach:

Studia podyplomowe
Studia podyplomowe
Studia podyplomowe
Studia podyplomowe


Pełna oferta studiów podyplomowych na: www.podyplomowe.spoleczna.pl

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!