Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Studia podyplomowe

Zapraszamy na studia podyplomowe, które są ciekawą oraz nowoczesną formą zdobywania wiedzy. Dodatkowym atutem jest to, iż zajęcia w Społecznej Akademii Nauk, prowadzone są w ciekawy sposób, z wykorzystaniem najnowszych metod nauczania. Realizowane na naszej uczelni studia podyplomowe w obszarze przekazywanej wiedzy odpowiadają na potrzeby pracodawców.


Studia podyplomowe

REKRUTACJA TRWA CAŁY ROK KALENDARZOWY

Uruchomienie studiów następuje raz w roku akademickim:
  • planowany termin uruchomienia studiów przypada na miesiąc październik/listopad 2018 r. Zajęcia odbywają się w systemie niestacjonarnym. Tylko w weekendy!
2 DYPLOMY W 2 LATA

Istnieje możliwość studiowania jednocześnie na studiach uzupełniających magisterskich i podyplomowych co wiąże się z niższymi opłatami za studia.

Mamy dla Państwa w ofercie następujące kierunki:
Warunkiem zapisania się na studia podyplomowe w Społecznej Akademii Nauk jest:
  • posiadanie dyplomu ukończenia studiów I lub II stopnia bądź też jednolitych studiów magisterskich (w przypadku nieposiadania odpowiedniego dyplomu, prosimy o indywidualny kontakt w celu wyjaśnienia posiadanych kwalifikacji).
  • wniesienie opłaty wpisowego.
  • złożenie kompletnej dokumentacji tj.
DOKUMENTY REKRUTACYJNE
  • kserokopia dyplomu ukończenia studiów I lub II stopnia
  • dowód osobisty do wglądu
  • potwierdzenie dokonania opłaty wpisowego
  • 1 zdjęcie
  • wypełniony formularz rekrutacyjny
  • podpisana umowa o świadczenie nauki na studiach podyplomowych (umowa dostępna w biurze rekrutacji studiów podyplomowych)

Kandydat zostaje przyjęty na studia po złożeniu kompletnej dokumentacji, uiszczeniu opłaty wpisowego i podpisaniu umowy finansowej. Istnieje możliwość otrzymania zaświadczenia o przyjęciu na studia podyplomowe, jeśli zostaną spełnione wszystkie powyższe warunki. Po ukończeniu kursu otrzymasz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

INTERESUJE CIĘ JAKIŚ KIERUNEK? ZBIERZ GRUPĘ - OTWORZYMY GO DLA CIEBIE!

Nie trać czasu zapisz się już dziś.

Informacje szczegółowe:
nr tel. 604 151 799; 43 823 25 10
zdunskawola@swspiz.edu.pl

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!