Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W NASZEJ BIBLIOTECE

Drodzy Państwo!
Do najnowszych publikacji znajdujących się w zbiorach zduńskowolskiej biblioteki SAN, na które pragnęłabym zwrócić szczególną uwagę to:

1) "Modele biznesu w Internecie" ( red. Nauk. T. Doligalski) ( 2014)

Jest to pierwsza książka przedstawiająca modele biznesu firm działających na polskim rynku internetowym. Przeanalizowano w niej modele biznesu z różnych perspektyw oraz przedstawiono różne modele biznesu z różnych perspektyw oraz przedstawiono różne podejścia do analizy modeli biznesu.

2) Gołembska E. i in. - "Logistyka usług" (2017)

Publikacja jest nowatorskim podejściem do międzynarodowej wymiany usług. Ukazuje metody i techniki zarządzania logistycznego usługami, które pozwalają na uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynkach globalnych.

3) Skorupska J. - "E-commerce. Strategie. Zarządzanie. Finanse."

Książka jest pierwszą na rynku publikacją z zakresu e-commerce, uwzględniającą polską specyfikę. Obejmuje zarówno aspekty strategiczne jak i finansowe handlu w Internecie. Jest wzbogacona o studia przypadków z polskiego rynku oraz o praktyczne narzędzia zarządcze.

4) Sznajder A. - "Technologie mobilne w marketingu." (2014)

Autor przedstawia tu wpłye nowych technologii informacyjnych, szczególnie technologii mobilnych, na funkcjonowanie przedsiębiorstw. W publikacji szczegółowo omówiona jest istota marketingu z wykorzystaniem urządzeń mobilnych oraz najważniejsze narzędzia marketingu mobilnego. Wyeksponowane są również możliwości zastosowania informacyjnych technologii mobilnych w wybranych branżach.

5) Sierpińska M. i in. - "Controlling finansowy w przedsiębiorstwie" (2019)

Jest to pierwszy na rynku wydawniczym podręcznik poświęcony wyłącznie controllingowi finansowemu. W książce przedstawiono : rodzaje controllingu finansowego, wskazano na narzędzia jakie można stosować w ramach controllingu finansowego. Omówiono zakres, zastosowania controllingu oraz zagadnienia związane z planowaniem i ryzykiem finansowym.

Dla rozluźnienia myśli polecam następujące pozycje Tomka Michniewicza – podróżnika, dziennikarza, organizatora wielu ekspedycji.

1) T. Michniewicz - "Samsara. Na drogach których nie ma."
2) T. Michniewicz - "Świat równoległy."
3) T. Michniewicz- "Swoją drogą. Opowieść o trzech podróżach po inne życie"

  • NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W NASZEJ BIBLIOTECE
  • NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W NASZEJ BIBLIOTECE
  • NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W NASZEJ BIBLIOTECE
  • NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W NASZEJ BIBLIOTECE
  • NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W NASZEJ BIBLIOTECE
  • NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W NASZEJ BIBLIOTECE
  • NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W NASZEJ BIBLIOTECE
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!