Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Fundusze europejskie w Polsce

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji konkursu ,,Fundusze europejskie w Polsce'', który rozpocznie się w lutym, a zakończy w kwietniu 2019 r. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych nie tylko z regionu łódzkiego ale całej Polski.

Celem głównym Konkursu jest propagowanie wiedzy z zakresu Funduszy Europejskich i instytucji odpowiedzialnych za ich wdrożenie.

Zgodnie z przyjętym regulaminem uczniowie będą zmagać się w dwóch etapach konkursu:
  • I Etap - prowadzony jest równocześnie we wszystkich szkołach z których uczniowie zgłosili akces uczestnictwa - jego podstawą będzie test składający się z 15 pytań;
  • II Etap – prowadzony jest w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Zduńskiej Woli – będzie to test wiedzy składający się z 15 pytań.

Dla najlepszych uczniów przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszyscy Finaliści otrzymają dyplomy potwierdzające uczestnictwo.

dokumenty   Zgłoszenie na konkurs [pobierz]

dokumenty   List intencyjny [pobierz]

dokumenty   Regulamin [pobierz]


Fundusze europejskie w Polsce

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!