Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Projekt dla pasjonatów sztuk walki rusza "Plan Gliniarz"

Trenujesz sporty walki? Chciałbyś zwiększyć swoją wiedzę i techniki? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności podczas gali sportów walki? Zachęcamy do udziału w Projekcie "Plan Gliniarz" organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi.

Projekt "Plan Gliniarz" skierowany jest do:
 • funkcjonariuszy Policji, którzy są instruktorami technik i taktyk interwencji policyjnych,
 • Policjantów województwa łódzkiego z udokumentowanym przynajmniej rocznym faktem trenowania sztuk walki;
 • pracowników cywilnych Policji w województwie łódzkim, którzy mają udokumentowany przynajmniej roczny staż treningowy w zakresie sztuk walki;
 • studentów z uczelni wyższych z terenu województwa łódzkiego, z udokumentowanym przynajmniej rocznym faktem trenowania sztuk walki oraz zaświadczeniem lekarskim dopuszczających ich do wspomnianych zajęć lub ważnymi badaniami sportowo-lekarskimi;
 • uczniów ostatnich klas szkół średnich, z terenu województwa łódzkiego, którzy mają ukończone 18 lat, z udokumentowanym przynajmniej rocznym faktem trenowania sztuk walki oraz zaświadczeniem lekarskim dopuszczających ich do zajęć sportowych lub ważnymi badaniami sportowo-lekarskim.
Terminy treningów:

Projekt to cykl 6 spotkań w godzinach 15.00 - 18.30 na salach treningowych województwa łódzkiego.

Projekt rozpocznie się w styczniu 2019, a zakończy zawodami i galą finałową, w której będą brali udział chętni uczestnicy „Planu Gliniarz” w czerwcu 2019 r. Gala finałowa będzie przewidywała ok. 6 walk (3 w stójce i 3 w parterze) oprócz tego chcemy połączyć galę finałową z akcją charytatywną dla Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci- Łupkowa” oraz dla Rodzin Funkcjonariuszy poległych na służbie. Gala finałowa dostępna będzie dla całego społeczeństwa.

Poniżej przedstawiamy daty spotkań treningów, które każdorazowo odbywać się będą w godzinach od 15:00 do 18:30 na terenie sal gimnastycznych szkół posiadających w swojej ofercie edukacyjnej możliwość kształcenia w klasach mundurowych zlokalizowanych w terenie poniżej przedstawionych jednostek:

 • 29.01.2019 r.(wtorek)- Liceum Mundurowe w Łodzi przy ulicy Klaretyńskiej 9.
 • 26.02.2019 r.(wtorek)- KPP Brzeziny
 • 26.03.2019 r. (wtorek)- KPP Pabianice
 • 30.04.2019 r. (wtorek)- KMP Skierniewice
 • 28.05.2019 r. (wtorek) – KPP Zduńska Wola
 • 14.06.2019 r. (wtorek) – zawody- Gala finałowa- KWP Łódź

Prowadzącymi zajęcia i osobą odpowiedzialną za projekt będzie sierż.sztab. Marta Mysur aktualna Mistrzyni Polski, Europy i Świata w Taekwon-do, a także Mistrzyni Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, oraz Instruktorzy Sekcji Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego KWP w Łodzi, a także zaproszeni oraz utytułowani trenerzy i zawodnicy w zakresie sztuk walki z terenu województwa łódzkiego.

Uczestnicy projektu po zatwierdzeniu zgłoszenia na wspomniane wcześniej terminy treningów zobowiązani są mieć ze sobą:

 1. Strój sportowy i obuwie sportowe na zmianę
 2. Sprzęt sportowy w postaci rękawic typu zakrytego (bokserskiego lub do pointfightingu)
 3. Ochraniacze na stopy i piszczele najlepiej łączone
 4. Ochraniacz na zęby
 5. Opcjonalnie kaski – ochraniacz głowy
 6. Opcjonalnie mężczyźni ochraniacz na krocze- suspensor, kobiety ochraniacz na piersi.
Zgłoszenia:

Kandydaci będą zgłaszać się do osoby odpowiedzialnej z Komend Powiatowych lub Miejskich bądź bezpośrednio do Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi do pok. 207C. Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć maksymalnie 7 dni przed wydarzeniem celem dopisania do listy osób biorących udział w projekcie. Po tym terminie zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

Komendy Powiatowe i Miejskie są zobowiązane przesłać listę kandydatów oraz formularze osób biorących udział w projekcie każdorazowo 7 dni przed datą spotkania. Formularz jest dostępny w załączniku. Najbardziej pożądane jest uczestnictwo we wszystkich przewidzianych zajęciach.

Wypełniony formularz można dosłać także pocztą bądź drogą mailową na adres marta.mysur@tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl lub faksem powołując się na L.dz. Ksd-0615/52/18/MM na 841 17 02, 42 665 17 02.

dokumenty   Formularz zgłoszeniowy [pobierz]


Plan Gliniarz

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!