Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Odpoczynek w obiektywie

"Sieradz wypocznij w plenerze" to konkurs fotograficzny do udziału, w którym zaprasza prezydent Sieradza.

- Sieradz jest pięknym zielonym miastem i na pewno każdy ma tu swoje ulubione miejsce, w którym można wypocząć na łonie natury. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w konkursie. O wartości czasu spędzanego w kontakcie z przyrodą chyba nie trzeba już przypominać. Tylko w takim otoczeniu może zrodzić się w nas poszanowanie jej praw, zachwyt i szacunek wobec natury i wszystkiego, co żyje wokół nas - zachęca miejski urząd.

Spośród nadesłanych fotografii komisja wyłoni 12 zwycięzców, których prace zdobić będą karty kalendarza. Wartość każdej z dwunastu nagród wynosi 100 zł. Każdy uczestnik otrzyma też 3 egzemplarze kalendarza.

Fotografie dostarczamy do 19 listopada 2018 r. do Referatu Ekologii i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta – pokój 46.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w załączonym zarządzeniu.

dokumenty   Regulamin Konkursu Fotograficznego [pobierz]

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!