Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2018.09.06 Survival "w mroku"

W dniach 05.09.2018 – 06.09.2018 odbył się "Survival w mroku". Organizatorem wydarzenia był dziennikarz i publicysta Krzysztof Petek we współpracy z Miejską Bibliotekę Publiczną w Zduńskiej Woli. Uczestnikami survivalu były osoby niewidome i słabowidzące, członkowie Polskiego Związku Niewidomych.

Uczestnicy podczas biwaku mieli do wykonania różne zadania m.in. przeprawy bagienne mosty linowe, zapoznali się elementami pierwszej pomocy, podstawami samoobrony, jazdą w nocy samochodami terenowymi, rozpalanie ogniska, otwieranie puszek z jedzeniem bez narzędzi.

Społeczna Akademia Nauk otrzymała podziękowanie za pomoc w organizacji i przygotowaniu survivalu.

Dziękujemy serdecznie!!!

Zapraszamy do zapoznania się z relacją Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zduńskiej Woli oraz relacjami zdjęciowymi z tego wydarzenia: Facebook

  • 2018.09.06 Survival w mroku
  • 2018.09.06 Survival w mroku
  • 2018.09.06 Survival w mroku
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!