Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

W grodzie Mściwoja

W miniony weekend (04-05 sierpnia 2018 r. ) Strońsko zamieniło się w średniowieczną wioskę. Zorganizowany został tam piknik w Grodzie Mściowoja - Strońsko na osi czasu.

Rekonstruktorzy przedstawili turnieje rycerskie, pokazy alchemiczne,łucznicze. Głównym punktem programu była inscenizacja zdobycia Grodu. Ponadto odbyły się dwa koncerty- zespołu Strońska Czar oraz zespołu Chudoba.

Społeczna Akademia Nauk również zagościła w Strońsku.

  • W grodzie Mściwoja
  • W grodzie Mściwoja
  • W grodzie Mściwoja
  • W grodzie Mściwoja
  • W grodzie Mściwoja
  • W grodzie Mściwoja
  • W grodzie Mściwoja
  • W grodzie Mściwoja
  • W grodzie Mściwoja
  • W grodzie Mściwoja

Już po raz siódmy spotkamy się w Strońsku, gdzie odbędzie się impreza : W grodzie Mściwoja. Strońsko na osi czasu. To dwudniowa impreza organizowana przez Bractwo Złoty Krzyż ze Zduńskiej Woli oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu z Zapolic.

W tym roku udział weźmie ponad 100 rekonstruktorów, którzy przedstawią turnieje rycerskie oraz inscenizacje z okresu średniowiecza. Ponadto odbędą się koncerty wystąpi m.in. grupa Chudoba.

Społeczna Akademia Nauk jest jednym z patronów tej imprezy.

http://www.zlotykrzyz.pl/inscenizacje-w-stronsku/


W grodzie Mściwoja

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!