Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Koło Aktywnej Turystki

Koło Aktywnej Turystki - KAT, celem koła jest kreowanie aktywnej turystyki pieszej, górskiej, morskiej wśród studentów ZOD w Zduńskiej Woli i nie tylko. Organizujemy liczne aktywne wycieczki krajowe i zagraniczne.

Koło Aktywnej Turystki w nadchodzącym roku ma kilka ciekawych propozycji, z których warto skorzystać. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych inicjatyw już w najbliższym czasie.

Spotkania Koła Aktywnej Turystyki KAT odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 16:00 w Wydziale w Zduńskiej Woli. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Inicjatywy roku akademickiego 2015/2016:
  1. Akademicka majówka w Zakopanem
  2. Akademicki rejs morski
  3. Akademickie imprezy integracyjne

AKADEMICKIE WYDARZENIA 2016


KAT KAT KAT
KAT


           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!