Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Kontakt z wykładowcą - Terminy wpisów i zaliczeń

lp Nazwisko i imię wykładowcy Adres Mailowy 
1 dr hab. Bogucka - Felczak Monika mboguckafelczak@san.edu
2 mgr Bombrych Katarzyna kbombrych@san.edu.pl
3 mgr Bruzik Karolina kbruzik@san.edu.pl
4 dr Domański Łukasz ldomanski@san.edu.pl
5 mgr Glinkowski Mariusz mglinkowski@swspiz.pl
6 prof.dr hab. Ignatowski Grzegorz gignatowski@san.edu.pl
7 mgr Jurkowski Andrzej  ajurkowski@san.edu.pl
8 dr Kołodziejska Agata akolodziejska@san.edu.pl
9 dr Korzeniowska - Polak Agnieszka adkorzeniowska@san.edu.pl
10 dr Mikołajczyk Piotr pmikolajczyk@san.edu.pl
11 mgr Misiak Andrzej amisiak@san.edu.pl
12 dr Olszewska Małgorzata molszewska@san.edu.pl
13 mgr Raźna Magdalena mrazna@san.edu.pl
14 dr Roślak-Olczyk Małgorzata mroslak-olczyk@san.edu.pl
15 dr Staszewska Ewa estaszewska@san.edu.pl
16 dr Stroińska Ewa estroinska@spoleczna.pl
17 dr Sydor Paweł psydor@spoleczna.pl
18 dr Szymański Waldemar wszymanski@spoleczna.pl
19 dr Trębska Joanna jtrebska@swspiz.edu.pl
20 dr Tumielewicz Michał mtumielewicz@san.edu.pl
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!