Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2015.05 Nowe koło zainteresowań na Wydziale w Zduńskiej Woli HRmaniak


HRmaniak


Drodzy Studenci, co prawda rok akademicki już trwa w najlepsze ale na zainicjowanie dobrych pomysłów nigdy nie jest zbyt późno!

Przy Wydziale Zamiejscowym Społecznej Akademii Nauk w Zduńskiej Woli rozpoczyna działalność Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi HRmaniak.

Członkowie koła to elitarna, zgrana drużyna studencka, której zainteresowania związane są z problematyką ZZL.

HRmaniak to także płaszczyzna, na której łączymy zdobytą wiedzę z praktyką.

Priorytetem Koła jest rozbudzenie drzemiącego w każdym z nas potencjału, wzmocnienie własnej osobowości i zdobywanie nowych umiejętności, które pozwolą kształtować karierę zawodową zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nauczymy się również jak być skutecznymi kierownikami z autorytetem.

Studenci należący do Koła zarówno będą brać udział w szkoleniach prowadzonych przez Opiekuna Koła jak również sami będą mieć okazję sprawdzenia się w roli szkoleniowców. Koło będzie także organizować konkursy oraz inne formy aktywności HRowej w środowiskach lokalnych. Chcemy uczestniczyć w różnego rodzaju projektach naukowo-badawczych. Struktura i działalność koła wzorowana jest na przedsiębiorstwie, z tą różnicą, że nie jest ono organizacją gospodarczą.

Jeśli macie ochotę współpracować przy wielu interesujących projektach odnoszących sukcesy lub po prostu poznać i doświadczyć czegoś nowego po prostu dołączcie do HRmaniaka.

Opiekunem koła jest dr Joanna Wiśniewska-Mikosik jwismik@gmail.com

Spotkania będą się odbywały podczas zjazdów. O każdym będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie


dokumenty   Deklaracja członkowska [pobierz]


ES

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!