Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Promocje rekrutacyjne na rok akademicki 2018/2019

PROMOCJE

OGŁASZAMY DZIEŃ OTWARTY!!!

Już w najbliższą sobotę 22.09.2018 r. zapraszamy do odzwiedzania naszej Uczelni podczas DNIA OTWARTEGO. Osoby, które zapiszą się na studia w tym dniu obowiązuje promocja 0 zł wpisowego i 0 zł opłaty rejestracyjnej! Zapraszamy!

Ogłaszamy TYDZIEŃ OTWARTY!!!

Zapisz się podczas trwania TYGODNIA OTWARTEGO i skorzystaj z promocji bez wpisowego!

Promocja 0 zł wpisowego!

Zapisując się na studia I i II stopnia zapłacisz 0 zł wpisowego! Osoby, które zapiszą się na studia do 30 sierpnia 2018 zwolnione są z opłaty wpisowej (0 zł zamiast 400 zł).

Obowiązuje natomiast opłata rejestracyjna w wysokości 100 zł.

Studiuj z przyjacielem

Studentom Społecznej Akademii Nauk przysługuje zniżka w czesnym za zarekomendowanie kandydatów na studia, którzy dokonają zapisu na studia I lub II stopnia lub jednolite magisterskie w rekrutacji na rok akademickim 2018/2019:

- 200 zł za pierwszą osobę
- 100 zł za każdą kolejną osobę.


promocje

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!