Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Firmy współpracujące

Drodzy studenci, chcielibyśmy przedstawić Wam firmy, które podpisały z Nami porozumienia o praktyki. Są to między innymi

Secesja S.C.
Zduńska Wola, Królewska 19 secesja.net

Tachotime Dziób Łukasz
Zduńska Wola, Marii Skłodowskiej Curie 2/26 www.posamdach.pl

Muzeum Historii Miasta
Zduńska Wola, Stefana Prawdzic Złotnickiego 7
www.muzeum.zdunskawola.pl

Biesiada
Zduńska Wola, Łaska 104 hotel-biesiada.home.pl

Rotex Home Textile
Zduńska Wola, Wodna 4/6 www.hometextile.com.pl

Errazmo Alicja Karbowska
Zduńska Wola, Łaska 44/20

Biuro Podatkowe Jakub Salamon
Zduńska Wola, Łaska 39 www.biurosc.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR
Zduńska Wola, Łaska 46 www.smlokator.pl

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury „Na pięterku”
Zduńska Wola, Kilińskiego 17 www.pieterko.nasze.pl

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Zduńska Wola, Szadkowska 2

PKO S.A.
Zduńska Wola, Kilińskiego 7/11

Urząd Miasta Zduńska Wola
Zduńska Wola, Stefana Złotnickiego 12 www.zdunskawola.pl/www/portal

Starostwo Powiatowe
Zduńska Wola, ul. Złotnickiego 25 www.powiatzdunskowolski.pl

Correct Zduńska Wola
Zduńska Wola, Lawendowa 12/14 www.correct.pl

M-projekt Marek Różański
Zduńska Wola, Żytnia 18/20 www.mr-project.com

PPHU Centrum Owczarek SJ
Zduńska Wola, Zielonogórska 19

Muzeum Technik Ceramicznych
Koło, ul. M. Kajki 44 www.muzeum-kolo.pl/pl

Powiatowa i Miejska Biblioteka Pedagogiczna
Koło, ul. Kolejowa 19 www.biblioteka-kolo.pl

„AMB Technic” Marek Bernaciak
„AMB Technic” Marek Bernaciak www.amb.pl/

„Społem” Wojciech Jabłoński
Koło, ul. Sienkiewicza 29 www.kolo.spolem.org.pl

Starostwo Powiatowe w Kole
Koło, ul. Sienkiewicza 21/23 www.starostwokolskie.pl

„Presto” Krzysztof Radwański
Koło, Konwaliowa 4 m. 20

Centralna Baza Rezerw Sanitarno-Przeciwepidemicznych w Porębach k. Zduńskiej Woli Zduńska Wola, Poręby 26a
www.cbr-poreby.com.pl

Pełna lista firm

Drodzy studenci, chcielibyśmy przedstawić Wam firmy, które podpisały z Nami porozumienia o praktyki. Są to między innymi:

 1. Secesja S.C. to idealne połączenie restauracji z pysznymi daniami oraz klimatycznego pub’u z profesjonalnymi barmanami i szerokim asortymentem alkoholi.
 2. Tachotime Dziób Łukasz to firma działająca w branży usługowej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Działalność związana z tłumaczeniami i usługami sekretarskimi.
 3. Muzeum Historii Miasta to muzeum o charakterze historycznym, w którym zgromadzone są głównie archiwalia związane z dziewiętnastowiecznym, przemysłowym i rzemieślniczym rodowodem naszego włókienniczego ośrodka - prawa miejskie Zduńska Wola otrzymała w 1825 roku.
 4. Biesiada są dla Państwa już od prawie 10 lat. Na ich Gości czeka 60 miejsc noclegowych w klimatyzowanych pokojach 1- i 2-osobowych, wyposażonych w obszerne łazienki, TV SAT i bezprzewodową łączność internetową. Dwie sale restauracyjne mogą jednorazowo pomieścić 200 osób.
 5. Rotex Home Textile ta firma jest bezpośrednim importerem tkanin dekoracyjnych, swoją ofertę opierają na latach doświadczeń, uwagach klientów i trendach zaobserwowanych na światowych targach Hometextile.
 6. Errazmo Alicja Karbowska to biuro ubezpieczeniowe i rachunkowe.
 7. Biuro Podatkowe Jakub Salamon są firmą która od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg oraz obsłudze kadrowo-płacowej. Obecnie mają w stałej obsłudze kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych, dzięki połączeniu w jednym ręku wiedzy prawno-podatkowej dają gwarancje obsługi podmiotów na wysokim poziomie.
 8. Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR
 9. Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury „Na pięterku” Z oferty programowej placówki korzysta corocznie około 860 wychowanków stałych oraz 10 000 uczestników imprez oraz innych form zajęć.
 10. Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistki, rehabilitacji, diagnostyki medycznej oraz medycyny pracy.
 11. PKO S.A. powstał dzięki zakończeniu prawnej integracji dwóch wiodących instytucji finansowych na polskim rynku – Banku Pekao SA i większej części Banku BPH S.A. Bank należy do włoskiej grupy UniCredit, jednej z największych instytucji finansowych i bankowych w Europie, z siecią ponad 7 200 oddziałów działających w 20 krajach starego kontynentu.
 12. Urząd Miasta Zduńska Wola
 13. Starostwo Powiatowe Zduńska Wola
 14. Correct Zduńska Wola od 1993 roku kompleksowo zaopatrują odbiorców indywidualnych, firmy i instytucje w papier, materiały biurowe, artykuły szkolne oraz materiały eksploatacyjne do maszyn biurowych, a także w sprzęt biurowy i akcesoria komputerowe. Wysoka jakość artykułów z oferty handlowej, potrafi zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane gusta Klientów.
 15. M-projekt Marek Różański zajmuje się działalnością w szerokim zakresie funkcjonowania naszej firmy, tj. produkcji odzieży reklamowej oraz importu z Azji wszelkiego rodzaju gadżetów. W dotychczasowej działalności realizowali zamówienia dla takich firm jak: Coca Cola, Danone, Rossmann, British American Tobacco, Jack Daniel's, Total Polska, Atlas Sp. Z o.o., Frito Lays i in. Współpracują z ponad 80 fabrykami w Azji.
 16. PPHU Centrum Owczarek SJ drukarnia CENTRUM to jedno z najnowocześniejszych w rejonie łódzkim przedsiębiorstw poligraficznych. Istnieją od 1993 roku, zatrudniają ponad 50 osób. Specyfiką działalności jest realizowanie bardzo wymagających potrzeb klientów, przy użyciu nowoczesnych technik druku offsetowego w technologii UV.
 17. Muzeum technik Ceramicznych - jedyna tego typu jednostka muzealna w Polsce. Założona w 1975 r. Oprócz wystaw dotyczących ceramiki prezentuje też ekspozycje na temat historii miasta i inne
 18. Powiatowa i Miejska Bibiloteka Pedagogiczna w Kole jest jedną z najstarszych instytucji kulturalnych miasta. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole jest główną samorządową biblioteką miasta Koła i powiatu kolskiego. Jej podstawową misją jest rozwijanie i zaspakajanie potrzeb czytelniczych i informacyjnych mieszkańców, upowszechnianie wiedzy i kultury oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci bibliotecznej na terenie powiatu
 19. „AMB Technic” Marek Bernaciak – Dystrybucja Maszyn i urządzeń do dozowania wszelkiego rodzaju płynów montażowych : kleje , uszczelniacze , sylikony , lakiery. Dystrybucja maszyn do natrysku pianki poliuretanowej , robót do wylewania uszczelek.
 20. „Społem” Wojciech Jabłoński - 11 sklepów spożywczych, - 1 sklep przemysłowy. Sklepy Społem ich atutem przy rozwijającej się konkurencji jest ich lokalizacja sklepów "blisko domu" zorientowanych na obsługę klientów osiedlowych, zatrudnia wielu pracowników na terenie kolskim.
 21. Starostwo Powiatowe w Kole
 22. „Presto” Krzysztof Radwański
 23. Centralna Baza Rezerw Sanitarno-Przeciwepidemicznych w Porębach k. Zduńskiej Woli
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!